Distrikt.pl – Wypożyczalnia Wakeboardowa to jedna z pierwszych wypożyczalni desek wakeboardowych w Polsce i jedyna wypożyczalnia desek i wiązań wakeboardowych we Wrocławiu.

Zbieramy doświadczenie w doborze i sprzedaży sprzętu od 2010 roku. Każdy z naszych doradców jest użytkownikiem tego sprzętu i pływał na 90% sprzętu z naszej wypożyczalni. Deski oraz wiązania są co roku lub dwa sezony wymieniane wiec nie musisz obawiać się o kondycje sprzętu. Dbamy zarówno o jego kondycje jak i o wasze bezpieczeństwo.

W naszej ofercie posiadamy Deski Wakeboardowe oraz Wiązania Wakeboardowe najlepszych producentów na rynku wakeboardowym.

Nie watpliwie nalepsza marka jest Ronix Wakeboards oraz Hyperlite Wakeboards.

Jesteś osobą, która zaczyna przygodę z Wakeboardem lub masz problem z dobraniem dla siebie odpowiedniej deski i wiązań? Mamy dla ciebie doskonałe rozwiązanie.

Wpadnij, powiedz nam jaki masz problem, a my rozwiążemy go za Ciebie! Dopasujemy sprzęt do twoich możliwości i oczekiwań, a ty wypróbujesz go na wodzie!

W naszej ofercie posiadamy Deski z każdym oferowanym przez firmę Ronix systemem. Zarówno dla Pan jak i Panów. Dla młodych i starych. Początkujących i Super Zaawansowanych.

Wszystkie deski, jak i wiązania są gotowe od zaraz !!! Serdecznie zapraszamy!

Cena deski z wiązaniami:
ONE DAY – (24h) 70 zł
WEEKEND – 4 dni 250 zł (Piątek od godz 11 – Poniedziałek do godz 18)
WEEK – 7 dni 350 zl + kazdy dodatkowy dnień 30 zł

Istnieje możliwość wykupienia Ubezpieczenia =10% wartości sprzętu (wszelkie informacje dostępne na miejscu).
Kaucja 500 zł/zestaw , zwrotna w momencie oddania (akceptujemy karty płatnicze).

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta :