Sklep wakeboardowy – Wakeshop – Distrikt

Sklep wakeboardowy Wrocław.

SKLEP WAKEBOARDOWY WAKESHOP DISTRIKT.PL

Sklep wakeboardowy Distrikt to jedyny sklep wakeboardowy  we Wrocławiu, gdzie znajdziesz wszystkie najbardziej znane marki wakeboardowe na świecie: Ronix, Hyperlite, Foxhead, Oakley.

W 2010 postał nasz sklep wakeboardowy Distrikt we Wrocławiu i jesteśmy jednym z największych dystrybutorów marki Ronix Wakeboards, Hyperlite i Foxhead w Polsce. Ronix wakeboards to nie wątpliwie najlepiej rozpoznawana marka w świecie wakeboardu.

Marki, które u nas znajdziesz są jednymi z najlepszych jeżeli chodzi o wakeboarding. Deski Ronix i deski Hyperlite to wybór wielu zawodników, którzy preferują różne style pływania. Wiązania tych firm są wykorzystywane nie tylko do wakeboardingu, gdzie sprawdzają się najlepiej, ale także w kitesurfingu.

W produkcji desek wakeboardowych i wiązań wykorzystują różnorodne systemy co sprawia, że sprzęt jest trwały, solidnie zbudowany, ale przede wszystkim dostosowany do różnych potrzeb riderów. Deski, wiązania, kamizelki – każdy produkt to klasa sama w sobie, dlatego o jakość sprzętu nie musisz się martwić.

Jesteś miłośnikiem pływania za motorówką czy na wyciągu? A może dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z wodą? Przyjdż do nas, pomożemy Ci dokonać najlepszego wyboru deski wakeboard’owej, butów firmy Ronix lub Hyperlite i wszystkiego co będzie Ci potrzebne. Firmy które u nas znajdziesz nie zapomniały oczywiście o najmłodszych riderach, również dla nich znajdziemy wiązania Ronix, deski Hyperlite i Ronix, a także małe vesty Hyperlite i Ronix.

Nasi pracownicy znają się na sprzęcie jak mało kto, a różnorodność marek sprawia, że jest w czym wybierać. Oczywiście nie zamykamy się tylko na asortyment który mamy od ręki w sklepie, jeśli okaże się, że wybranego przez Ciebie produktu nie ma na stanie, to sprowadzimy go jak najszybciej się da i wyślemy do Ciebie w ciągu 24h (wysyłka gratis).

Jeśli wakeboarding to tylko ze sprzętem od nas, to gwarancja jakości i dobrego dopasowania sprzętu pod ridera a nie ridera do sprzętu jak to ma miejsce w innych sklepach. We Wrocławiu nie znajdziesz drugiego takiego sklepu wakeboardowego. Na Polskim rynku sportów ekstremalnych jest jego ikoną.

Sklep wakeboardowy  oferuje: deski wakeboardowedeski wakeboardowe damskiewiazania wakeboardowewiazania wakeboardowe damskiebuty wakeboardowe, buty wakeboardowe damskieokulary oakley, kamizelka wakeboardowa , kamizelka wakeboardowa damska, boardshorty meskie, boardshorty damskie, zestaw wakeboardowy meski, zestaw wakeboardowy damski, zestaw wakeboardowy junior.