Sklep snowboardowy Burton

Sklep snowboardowy Distrikt to jedyny sklep snowboardowy Burton we Wrocławiu, gdzie znajdziesz wszystkie marki firmy Burton Snowboards : Burton, Anon, Analog.

Sprawdź nasza oferte sklep interentowy burton

Sklep snowboardowy powstały w 2010 jest zarazem jednym z największych sklepów z zimowym sprzętem snowboardowym marki burton w Polsce. Tylko u nas najlepiej dobierzesz sobie ekwipunek firmy Burton i tylko u nas będziesz mieć najlepszy wybór i fachowe doradztwo.

Dodatkowo na stronie znajduje się jeszcze więcej produktów, także nie zamykamy się tylko na nasze zaplecze. Jeśli okaże się, że Twojej wymarzonej deski, kurtki lub czegokolwiek innego firmy Burton nie ma na stanie i trzeba sprowadzić, żaden problem, wszystko załatwimy i wyślemy (gratis) pod Twoje drzwi w ciągu 24 godzin.

Jesteś początkującym riderem? Przyjdź, skompletujemy Twój sprzęt odpowiednio do umiejętności i Twoich indywidualnych cech. Nasza obsługa jest świetnie zorientowana w sprzęcie, dlatego pomoże Ci dobrać wszystko zaczynając od snowboardu i kończąc na zimowej garderobie potrzebnej do śmigania na desce.

Szybka wysyłka jest naszym priorytetem, wiemy, że dobre warunki do jazdy nie trwają wiecznie, dlatego każdy rider powinien mieć swój sprzęt pod ręką w każdej chwili. Nasz sklep jest również outlet’em. -30% – 70% promocji na ostatnie sztuki.

Dodatkowo co tydzień mamy nową promocję na różne produkty zimowe. Jeśli szukasz sprzętu snowboardowego to już możesz przestać, bo gwarantujemy, że w naszym sklepie coś się znajdzie i dobierzemy deskę (i nie tylko) dokładnie pod Ciebie, abyś zimą w pełni cieszył się zajawką na stoku.

Sklep snowboardowy Burton oferuje: deski snowboardowedeski snowboardowe damskiewiazania snowboardowewiazania snowboardowe damskiebuty snowboardowe, buty snowboardowe damskie, narzędzia i akcesoria do pielegnacji sprzetu snowboardowego, częsci do wiązań i butów snowboardowychkurtki snowboardowe, kurtki snowboardowe damskie, spodnie snowboardowespodnie snowboardowe damskie, rękawice snowboardowe, rękawice snowboardowe damskie, czapki snowboardowe, czapki snowboardowe damskie, skarpety snowboardowe, bieliznę termoaktywną, bieliznę termoaktywną damskakaski snowboardowe anon, damski kask snowboardowy anon, gogle snowboardowe i narciarskie, gogle anon, okulary oakley, walizka burton, pokrowiec na deske burton i plecak burton.