SERWIS SNOWBOARD – NARTY WROCŁAW

Autoryzowany serwis snowboardowy – we Wrocławiu marki Toko. Od 2010 roku serwisujemy sprzęt w naszym autoryzowanym serwisie snowboardowo – narciarskim we Wrocławiu, marki Toko.

Nasi pracownicy są doskonale przeszkoleni i posiadają certyfikat marki Toko, co daje gwarancję najlepszego serwisu, zarówno do jazdy rekreacyjnej jak i pod kątem zawodów. Sprzęt jakiego używamy do pracy nad nartami i snowboardami jest jednym z najlepszych na rynku i pozwala na kompleksowe smarowanie, ostrzenie i wszystko co potrzebne do komfortowej jazdy.

W naszej ofercie m.in.: naprawa ubytków, regeneracja ślizgu, montaż wiązań, dopasowanie sprzętu (ustawianie pozycji na desce), ostrzenie krawędzi. Oczywiście nasi pracownicy doradzą jakiego serwisu najbardziej potrzebuje sprzęt, dlatego oddając go tutaj w zasadzie nie trzeba się już niczym przejmować- na pewno po wyjściu od nas będzie odnowiony i będzie to można odczuć już po pierwszym zjeździe.

Podczas sześciu lat praktyki przygotowaliśmy do jazdy już ponad 1000 desek i każdy właściciel był zadowolony w 100%. Każda deska jest robiona bardzo precyzyjnie i każdy klient traktowany jest indywidualnie, to oznacza, że przygotujemy sprzęt dokładnie pod Ciebie i Twoje potrzeby. Jest to jeden z najlepszych serwisów snowboardowo – narciarskich we Wrocławiu do jakiego może trafić sprzęt.

Oprócz nart i desek wymienimy również zużyte linki w butach i zepsute części w wiązaniach Burton (mamy dostęp do każdej części), co również jest bardzo ważne. Warto co jakiś czas sprawdzić stan linek lub wymienić zużyte części wiązaniach, oprócz komfortu jazdy, jest to również kwestia bezpieczeństwa, które jest nieodłącznym elementem snowboardu- deska musi się dobrze trzymać na nogach.

Wieloletnie doświadczenie, certyfikowani pracownicy i zadowoleni klienci to gwarancja jakości i solidności naszej pracy. Przed i po (a nawet w trakcie) Twój sprzęt wręcz powinien przyjechać do nas na “wakacje” i odświeżenie. Na pewno dobrze się nim zajmiemy i już nic nie będzie przeszkadzało Ci w pokonywaniu tras.