WALIZKI

Walizka podróżna to niezwykle ważny element podczas wyjazdu na snowboard. Wybór odpowiedniego modelu jest istotny z punktu widzenia komfortu. W ofercie naszego sklepu Snowboardowy DISTRIKT posiadamy walizki, które idealnie sprawdzą się podczas Państwa wyjazdu. Wysokiej klasy produkty firmy Burton to najlepsze rozwiązanie dla wszystkich osób, które zamierzają podróżować w wygodny sposób. Duża powierzchnia umożliwia zabrać wszystko, co niezbędne podczas wyjazdu. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem doskonałych walizek w bardzo przystępnych cenach.

Walizki o doskonałych właściwościach

W ofercie Snowboardowy DISTRIKT znajdziecie Państwo walizki o różnych wielkościach. Te mniejszej pojemności to świetny wybór w przypadku weekendowych wyjazdów. Im większa, tym lepiej sprawdzi się podczas dłuższych podróży, gdyż będzie mogła pomieścić więcej potrzebnych rzeczy oraz akcesoriów. Warto także wziąć pod uwagę rodzaj środków komunikacji, z których będą Państwo korzystać w trakcie podróży. Wybierając samolot, należy liczyć się z tym, iż w trakcie odprawy walizki mogą zostać poddane licznym wstrząsom, które mogą powodować uszkodzenia mechaniczne. Z tego też powodu modele oferowane w naszym sklepie charakteryzują się doskonałą jakością wykonania, zastosowaniem najlepszych materiałów, wysokim poziomem trwałości oraz odporności. Użytkownik nie musi martwić się o powstanie ewentualnych uszkodzeń. Ich wytrzymałość sprawia, że może być wykorzystywana przez wiele kolejnych sezonów.

Walizki, które spełnią Twoje oczekiwania

Walizki znajdujące się w naszym asortymencie zawierają wygodne kółka, dzięki którym podróżowanie staje się jeszcze łatwiejsze i wygodniejsze. Posiadamy modele zarówno z dwoma, jak i czterema kółkami. Są bardzo wytrzymałe i doskonale radzą sobie na wszelkich nierównościach. Ponadto manewrowanie walizką jest nieskomplikowane i wygodne. Dobrym tego przykładem jest doskonały system kółek, np. w IXION umożliwiający szybką jazdę po różnych powierzchniach. Kolejną, pozytywną cechą jest teleskopowa rączka ułatwiająca prowadzenie. Pojemność walizek umożliwia natomiast spakowanie wszystkich, niezbędnych przedmiotów na dwutygodniowy wyjazd. Dzięki dostępności wielu kieszonek i schowków możliwe jest umieszczenie różnego rodzaju drobnych elementów, dokumentów lub pieniędzy.

Oferowane przez nas walizki cieszą się dużym zainteresowaniem wśród klientów. To bardzo wygodne i komfortowe rozwiązania dla wszystkich podróżników. Jeśli poszukują Państwo najwyższej jakości w atrakcyjnej cenie, koniecznie sprawdźcie nasz asortyment. Jesteśmy przekonani, że spełni on wszelkie oczekiwania.

Jest 1 produkt.

Wyświetlono 1-1 z 1 produkt(ów).

Aktywne filtry

  • Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password