OKULARY SLONECZNE OAKLEY

Okulary przeciwsłoneczne OAKLEY - okulary dobrej jakości - Snowboard Distrikt

Wydawać by się mogło, że okulary przeciwsłoneczne Oakley stanowią nieodłączny element naszego wyposażenia w ciągu dnia jedynie w okresie letnim. Inne pory roku jednak także nierzadko wymagają korzystania z nich w celu swobodnego spoglądania przed siebie, a także zabezpieczenia oczu przed zbyt długim kontaktem z promieniami słonecznymi. Szczególnie ważne jest to w przypadku snowboardzistów, którzy podczas jazdy na desce i wykonywania skomplikowanych manewrów muszą szczególnie uważać na zdrowie własne, a także znajdujących się w pobliżu osób. Aby nie spowodować poważnego wypadku w wyniku chwilowego oślepienia, polecamy wszystkim miłośnikom śnieżnego szaleństwa okulary przeciwsłoneczne Oakley, składające się na ofertę sklepu Snowboardowy DISTRIKT.

Idealne do jazdy na desce okulary przeciwsłoneczne marki Oakley

W naszej ofercie można bez problemu znaleźć modele okularów przeciwsłonecznych Oakley dostosowane do potrzeb zarówno kobiet, mężczyzn, jak i dzieci. Wszyscy – niezależnie od swojej płci, wieku czy preferowanego na co dzień stylu – na pewno docenią szeroki wybór artykułów, który zapewniamy swoim klientom, umożliwiając im nabycie wyrobów od cenionego na całym świecie producenta. Jak doskonale wiadomo, podczas szybkiej jazdy na snowboardzie lub wykonywania zaawansowanych trików ważne jest, aby okulary znajdowały się w stabilnej dla siebie pozycji. W innym razie ich upadek na ziemię ze znacznej wysokości może spowodować pęknięcie szkieł lub połamanie oprawek, co utrudnia, a najczęściej uniemożliwia dalsze z nich korzystanie. Zdając sobie sprawę z tego, że snowboardziści potrzebują szczególnie trwałych i idealnie dopasowanych do kształtu ich twarzy okularów przeciwsłonecznych Oakley, oferujemy naszym klientom artykuły wykonane z najlepszych jakościowo tworzyw, gwarantujących wysoką odporność na uszkodzenia.

Łączące w sobie sportowy styl i funkcjonalność okulary słoneczne Oakley

Warto przy zaznaczyć, że każda para okularów wykonana została w sportowym stylu, a ich różnorodność pod względem koloru oprawek czy kształtu soczewek w znacznym stopniu pozwala na wybór właściwego dla siebie modelu. Wiele modeli zawiera m.in. odporne na nacisk oprawki O MATTER®, szkła PLUTONITE® zatrzymujące sto procent promieniowania UV, a także specjalną powłokę IRIDIUM® redukującą refleksy świetlne oraz regulującą dopływ światła. Okulary przeciwsłoneczne Oakley wyróżniają się szeregiem innych cech, o których warto się samemu przekonać.

Modne okulary przeciwsłoneczne marek Oakley i Burton

Tym, co charakteryzuje okulary słoneczne Oakley jest nie tylko najwyższa jakość wykonania, z uwzględnieniem solidnych szkieł stanowiących skuteczne zabezpieczenie przed działaniem promieniowania UV. Charakteryzują się one również modnym, stylowym wyglądem. Oferowane przez nas okulary dostępne są w kilku różnych wersjach kolorystycznych - od klasycznej czerni czy bieli, aż po zieleń i błękit.

Jest 46 produktów.

Wyświetlono 1-30 z 46 produkt(ów).

Aktywne filtry

  • Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password