WIĄZANIA SNOWBOARDOWE BURTON

Wiązania snowboardowe Burton:  Mission, Malavita est i wiele innych

Dobra deska snowboardowa potrzebuje odpowiednio dopasowanych wiązań snowboardowych Burton, które pełnią niezwykle ważną funkcję podczas jazdy, zarówno jeżeli chodzi o komfort i wygodę, jak i bezpieczeństwo.

Wiązania snowboardowe Burton

W naszym sklepie dostępne są wiązania snowboardowe męskie marki Burton w wielu wariantach. Wychodzimy naprzeciw naszym klientom i proponujemy zarówno proste i tradycyjne rozwiązania, jak i nowości pojawiające się na rynku. Wybieramy sprzęt tylko sprawdzonych i zaufanych firm i mamy tym samym pewność, że proponujemy produkt wysokiej jakości, z którego korzystamy również my sami. Prezentujemy Ci wiązania snowboardowe Burton, czyli sprzęt doświadczonej firmy, prekursora snowboardingu, producenta, który kreuje trendy, nieustannie prezentuje jeszcze skuteczniejsze rozwiązania.

System wiązań Burton EST

Marka Burton stosuje system EST, który polega na mocowaniu wiązań z wykorzystaniem 2 śrub i szyny umieszczonej w rdzeniu deski. Dzięki temu istnieje możliwość płynnej regulacji kątów i rozstawu wiązań bez konieczności usztywniania deski pod wiązaniami. Firma proponuje wiązania snowboardowe męskie Drake King o podstawie delty, czyli lekkiej bazie wykonanej z aluminium i nylonu. Ponadto w naszej ofercie dostępne są nowości w tym sezonie, czyli wiązania snowboardowe męskie Drake Supersport. Cechują się niezwykle lekką podstawą Light Saber z możliwością jej dostosowania do buta bez użycia narzędzi. Wygodne stanie na desce zapewnia Natural Cant Evo, pad z dwiema gęstościami pianki.

Jakie wiązania wybierać?

Proponujemy Ci wiązania snowboardowe twarde, miękkie i średnie, dzięki czemu dopasujesz je do swojej deski oraz techniki jazdy i preferencji. Cechują się nie tylko innowacyjnymi technologiami, trwałością i łatwością użytkowania, lecz także estetycznym wyglądem i nowoczesnym designem. Jesteśmy przekonani, że wraz z deską snowboardową Burton stworzą zestaw idealny, dzięki któremu wyróżnisz się na stoku i będziesz miał szansę wykorzystać cały swój potencjał i umiejętności.

Wiązania Burton Mission, Cartel czy Burton Malavita Est ? nie wiesz co wybrać?

W sklepie internetowym Distrikt znajdziecie wiązania snowboardowe Burton z najnowszych kolekcji tego producenta. Najpopularniejsze wiązania Burton: Burton Mission, Burton Cartel oraz Hit od kilku lat Burton Malavita Est. Wiązania snowboardowe Burton cieszą się największą popularnością wśród sprzętu snowboardowego na całym świecie. W naszej ofercie znajdziesz wiązania snowboardowe dla początkujących snowboardzistów oraz najbardziej specjalistyczne przystosowane do jazdy w puchu czy Snowparku. W kolekcji 2022 występują wiązania Burton Est oraz Burton Re:flex. Nasza oferta posiada wiązania snowboardowe dziecięce, juniorskie, damskie oraz męskie.

Jest 8 produktów.

Wyświetlono 1-8 z 8 produkt(ów).

Aktywne filtry

  • Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password