NARZEDZIA I AKCESORIA BURTON

Akcesoria i narzędzia Burton - sklep internetowy Snowboard Distrikt

Akcesoria do deski snowboardowej – zadbaj profesjonalnie o swój sprzęt

Przygotowanie deski do sezonu często powierzamy specjalistom. Nasz snowboard pozostawiamy w sklepie ze sprzętem sportowym bądź w firmie serwisowej, tak jest najprościej, jednak nie najtaniej. Każdy snowboardzista powinien posiadać przynajmniej podstawowe narzędzia, które pozwolą mu przygotować deskę do sezonu, jak też wykonać niewielkie naprawy.

W naszym sklepie znajdziesz praktyczne akcesoria do snowboardu oraz narzędzia snowboardowe Burton. Wśród nich są smarty, śruby do montażu wiązań, żelazka do smarowania, a także maty antypoślizgowe. Jeżeli w Twoim domowym warsztacie brakuje jakiegokolwiek z nich, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą, a Twój sprzęt zawsze będzie gotowy na nowe wyzwania.

Deska na skutek użytkowania zużywa się, do powstania ewentualnych mankamentów i uszkodzeń przyczynia się również długie jej nieużytkowanie w okresie od początku wiosny do później jesieni. Może się okazać, że konieczna będzie naprawa ślizgu, która wymaga wcześniejszego jego dokładnego oczyszczenia. Wystające fragmenty usuwamy z wykorzystaniem ostrego nożyka lub stalowej cykliny. Kolejny etap to „załatanie” dziur.

Solidne narzędzia snowboardowe - czyli jakie?

Akcesoria snowboardowe to niezbędnik każdego miłośnika tego sportu. Wybierając tego typu produkty, szczególną uwagę należy zwrócić na jakość ich wykonania. Warto, by do produkcji narzędzi wykorzystane zostały solidne, odporne na uszkodzenia materiały. Jedynie wówczas będzie można mieć pewność, że posłużą one przez długi czas, w należyty sposób spełniając swoją funkcję.

Narzędzia snowboardowe Burton dla wyższego komfortu jazdy

Proponowane przez nas akcesoria do deski Burton obejmują również te, które są niezbędne do ostrzenia krawędzi. Jest to wymagane znacznie częściej niż naprawa ślizgu i jest podstawową czynnością, jaką powinno się wykonać przed rozpoczęciem sezonu. Nie zapomnij też o smarowaniu, aby Twoja deska gładko ślizgała się po śniegu, a Ty byś mógł rozwijać zawrotne prędkości. Potrzebować będziesz żelazka i oczywiście smaru. „Prasujemy” ślizg i zostawiamy do ostygnięcia.

Oferujemy akcesoria snowboardowe, które pomogą Ci odpowiednio zadbać o swój sprzęt. Ponadto oferujemy specjalne podkładki antypoślizgowe tzw. stomps pad przeznaczone do podparcia na desce stopy przy wjeździe orczykiem. Dzięki nim Twoja noga stabilnie utrzyma się w jednym miejscu, a Ty nie porysujesz deski.

Jest 28 produktów.

Wyświetlono 1-28 z 28 produkt(ów).

Aktywne filtry

  • Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password