BURTON STEP ON BUTY I WIĄZANIA SNOWBOARDOWE

Burton Step On - Buty i Wiązania snowboardowe

Burton Step On to najnowsza generacja systemu mocowania Butów snowboardowych do deski. Rewolucyjne buty i wiązania snowboardowe dla mężczyzn. Burton Step On nie trać czasu na przypinanie i odpinanie i spędzaj więcej czasu na jeździe. Kup nowy rewolucyjny zestaw mocowań w najlepszych cenach, kup Burton Step On® i prześcignij swoich znajomych.

Jak działa wiązanie Step On?

Jest to bezpieczne trzymanie za pomocą tylko dwóch połączeń. Jeden na palcach, a drugi na pięcie. Wchodzenie i wychodzenie nigdy nie było łatwiejsze. Wepnij piętę buta w zacisk pięty wiązania. Naciśnij palce w dół, aby zamknąć blok i wszystko gotowe. Teraz możesz już jechać. Wysiadanie jest jeszcze prostsze, jednym ruchem: pociągnij dźwignię, przekręć stopę, a but będzie wolny. Dźwignia resetuje się automatycznie, więc możesz ponownie wkroczyć bez użycia rąk. Ważne: buty i wiązania Step On® działają tylko razem. Pasuja do każdej deski wyprodukowanej na rynku wiec bez obawy nie zastanawiaj sie czy zamontujesz to do swojej deski.

Buty Burton Step on -Doskonałe dopasowanie -

Kup najnowsze buty do wiązań Step On®. Pożegnaj się z marnowaniem czasu na wiązanie butów i oszczędzaj czas w górach dzięki nowej Dual Boa® Coiler ™. Dostosuj trzymanie pięty i zgięcie do przodu za pomocą paska do wygodnego mocowania i dostosuj ustawienia palców i pięt do różnych sytuacji. Kup nowy system Step On® i wpadnij jako pierwszy - gwarantowane! Już teraz poczuj buty i wiązania Step On® i przymierz je w naszym pobliskim sklepie. W sklepie Distrikt, którym ufasz, nie ma na stanie Step On®? Nie ma problemu, po prostu zamów go bezpośrednio w sklepie internetowym i przymierzw domu. 

4 0 4

Ups, wygląda na to, że się zgubiłeś...

Powrót do strony głównej
  • Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password