BURTON CZĘŚCI

Części do wiązań snowboardowych, gogli - Snowboard Distrikt

Części do wiązań snowboardowych

Wiązania snowboardowe dopasowujemy twardością do flexu deski, a rozmiarem powinny odpowiadać rozmiarowi buta snowboardowego, te dwa elementy muszą do siebie idealnie przylegać. Pamiętaj, że wiązania snowboardowe są dostępne w kilku rozmiarach, natomiast każdy model posiada mniejszy lub szersze zakres butów, które do niego pasują.

W naszej ofercie dostępne są części do wiązań do snowboardu, które wraz z użytkowaniem należy wymienić, aby utrzymać wysoki komfort jazdy oraz zadbać o swoje bezpieczeństwo podczas szusowania po stoku. Wiązania zbudowane są z kilku elementów, które możesz wymieniać i dostosowywać do swoich potrzeb, specyfiki jazdy oraz rodzaju deski.

Co znajdziecie w ofercie?

Podstawa

Ma bezpośredni kontakt z deska. Do ich produkcji stosuje się głównie materiały kompozytowe, tytan, carbon i aluminium. Najmocniejsze wydają się być podstawy wykonane z aluminium i carbonu, jednak Burton udowadnia, że równie wysokiej jakości mogą być te wykonane z kompozytów.

Łyżka

Znajduje się w tylnej części wiązania, a jego zadaniem jest przenoszenie sił bezpośrednio na część tylną deski. To również dzięki niej możemy regulować kąt pochylenia w stosunku do podstawy.

Piętka

Montujemy go do podstawy z wykorzystaniem śrub. Jeżeli podstawa jest dwuelementowa, to piętka umożliwia regulację wielkości wiązania.

Strapy

To inaczej paski do wiązań snowboardowych i odpowiedzialny jest za utrzymanie butów w wiązaniach. Strapy składają się z miękkiego paska pozwalającego na dobre dopasowanie go do kształtu buta. Co więcej,  mogą być wykonane ze skóry, materiałów żelowych i pianki EVA.

Pady

Najczęściej występują na całej powierzchni podstawy, zapewniając skuteczną amortyzację. Wykonuje się je z pianki EVA absorbującej drgania podczas jazdy.

Pompki

Są kompatybilne z ząbkowym paskiem i odpowiadają za zapinanie oraz odpinanie pasków.

Pedał gazu

Umieszczony jest w przedniej części wiązań, pozwala na szybką i precyzyjną reakcję snowboardzisty.

Proponujemy paski oraz mocowania do wiązań snowboardowych kompatybilne z wieloma modelami desek.

Jest 30 produktów.

Wyświetlono 1-30 z 30 produkt(ów).

Aktywne filtry

  • Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password