OCHRANIACZE SNOWBOARDOWE BURTON

Ochraniacze snowboardowe dla mężczyzn Burton okazały się w przypadku wielu z ich posiadaczy niezwykle cenne, ponieważ pozwoliły im uniknąć poważnych konsekwencji zdrowotnych w wyniku zaliczenia bolesnego upadku na stoku. O tym, że zdecydowanie warto posiadać je pod ubraniem, nie trzeba nikogo przekonywać, dlatego przede wszystkim powinny zaopatrzyć się w nie osoby dopiero rozpoczynające swoją przygodę ze snowboardem. Zapewniamy, że dokonanie zakupu proponowanych przez nas ochraniaczy na pewno okaże się w ich przypadku opłacalną inwestycją.

Ochraniacze snowboardowe zabezpieczające wrażliwe na ból partie ciała

Możliwe do nabycia w sklepie Snowboardowy DISTRIKT ochraniacze snowboardowe męskie Burton mają postać krótkich, ściśle przylegających do ciała spodni, wyposażonych w specjalne osłony na krocze, biodra i inne, szczególnie wrażliwe na ból i podatne na kontuzje, partie ciała. Do ich wykonania wspomniany producent zastosował materiały wyjątkowo lekkie, lecz zarazem bardzo skutecznie absorbujące nawet największe uderzenia. Dzięki temu osoby uprawiające jazdę na desce mogą cieszyć się pełnym komfortem psychicznym, ponieważ w razie upadku na śniegu czy zderzenia się z inną osobą lub poszczególnym obiektem na stoku będą mogły kontynuować jazdę bądź wykonywanie akrobacji. Specjalne technologie (w tym G-Form™), wykorzystane przy produkcji proponowanych ochraniaczy także zasługują na wyróżnienie, ponieważ w dużym stopniu wpływają na zwiększenie poziomu bezpieczeństwa użytkowników opisywanej odzieży.

Ochraniacze snowboardowe Burton dla mężczyzn w każdym wieku

Wśród pozostałych zalet ochraniaczy snowboardowych męskich Burton wymienić należy m.in. możliwość czyszczenia ich przy zastosowaniu pralki, szybkoschnący i pozwalający skórze oddychać materiał DRYRIDE Ultrawick™, a także niezawodność działania. W momencie zderzenia się z jakimkolwiek obiektem, osobą lub twardym podłożem, elastyczne tworzywo natychmiast ulega usztywnieniu, w wyniku czego energia powstająca w tego typu – niebezpiecznej – sytuacji zostaje rozproszona. Osoby przykładające dużą wagę do swego wyglądu bez wątpienia docenią również fakt, iż w naszym sklepie online mogą nabyć ochraniacze snowboardowe męskie Burton w różnych wariantach kolorystycznych. Z kolei możliwość wyboru rozmiaru pozwala znaleźć model odpowiadający własnym potrzebom, dostosowany do każdego rodzaju sylwetki. Zapraszamy więc wszystkich do skorzystania z naszych usług, gwarantując pełne zadowolenie z dokonanych zakupów.

Ochraniacze dopasowane do Twoich potrzeb

W naszym sklepie internetowym DISTRIKT znajdziesz różnego rodzaju ochraniacze snowboardowe renomowanej marki Burton. Mnogość dostępnych modeli sprawia, że każdy rider znajdzie tutaj coś dla siebie, bez względu na stopień zaawansowania czy indywidualne preferencje. Zaopatrzyć można się u nas między innymi w praktyczne ochraniacze na nadgarstki, kolana czy biodra.

Jest 1 produkt.

Wyświetlono 1-1 z 1 produkt(ów).

Aktywne filtry

  • Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password