SZYBKI DO GOGLI ANON

Gogle to akcesorium, bez którego nie obędzie się żaden miłośnik jazdy na desce snowboardowej. Umożliwiają one w pełni wygodną oraz bezpieczną jazdę, bez względu na panujące na stoku warunki atmosferyczne. Poszczególne dostępne na rynku gogle różnić mogą się od siebie kolorem szybek. Inny produkt dobrze sprawdzi się w słoneczny dzień, inny - podczas pochmurnej pogody. Szybki należy dopasować także do pory dnia. W naszym sklepie internetowym DISTRIKT zaopatrzyć można się w praktyczne, wymienne szybki do gogli renomowanych marek Anon oraz Burton.

Jakie kolory mogą mieć szybki do gogli?

Jak już zostało wspomniane, dostępne na sklepowych półkach gogle narciarskie mogą mieć różne kolory szybek. Przykładowo, brązowe najlepiej sprawdzać będą się podczas jazdy w słoneczne dni. To sprawdzony sposób na ochronę oczu przed szkodliwym działaniem promieniowania słonecznego. W lekko zachmurzone dni najlepiej założyć gogle z szybkami w kolorze żółtym. Złoty model od marki Burton to idealne rozwiązanie na pochmurną pogodę. Równie dobrze będą sprawdzać się podczas jazdy po zmroku. Gogle mające białe szybki warto założyć wówczas, gdy po stoku poruszamy się po zmroku. Na rynku spotkać się można także z produktami tego typu w kolorze szarym, niebieskim czy czarnym. W taki produkt powinny się zaopatrzyć wszyscy miłośnicy jazdy w wysokich pasmach górskich. Soczewki w goglach snowboardowych wyposażone muszą być również filtr UV, który będzie chronić przed promieniowaniem UVA, UVB oraz UVC.

Inne parametry, które warto wziąć pod uwagę przy zakupie

Kolor szybek do gogli to nie wszystko. Wybierając to akcesorium, pod uwagę należy wziąć również pozostałe parametry. Idealne gogle snowboardowe to takie, które będą gwarantować szeroki kąt widzenia. Aby ich noszenie było w pełni komfortowe, warto, aby miały regulowaną gumkę ściskającą. W przeciwnym wypadku jej nadmierny ucisk może powodować znaczny dyskomfort w czasie jazdy. Wysokiej jakości gogle snowboardowe wyposażone są w system wentylacji, który skutecznie zabezpiecza przed zaparowywaniem soczewek. Takie właśnie są gogle marki Burton, dostępne w naszym sklepie internetowym DISTRIKT.

Szybki do gogli z naszej oferty

W naszym sklepie internetowym DISTRIKT dostępne są różnego rodzaju zapasowe szybki do gogli od renomowanych, znanych na całym świecie marek Anon oraz Burton. Oferowane są one w kilku wersjach kolorystycznych, dzięki czemu możliwe staje się dopasowanie ich do warunków atmosferycznych. Coś dla siebie znajdą tutaj zarówno miłośnicy jazdy na lodowcu, jak i osoby, które preferują poruszanie się po stoku w słoneczne dni czy po zmroku. Tym, co łączy oferowane przez nas szybki do gogli, jest zastosowana w nich technologia Sonar, która gwarantuje wysoki komfort oraz przejrzystość, gwarantując pełen komfort w czasie jazdy na desce. Na uwagę zasługuje również zastosowana tu technologia Integral Clarity Technology zapewniająca 100% krystaliczny obraz, bez względu na panujące aktualnie warunki.

4 0 4

Ups, wygląda na to, że się zgubiłeś...

Powrót do strony głównej
  • Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password