KASKI SNOWBOARDOWE ANON

Kaski snowboardowe męskie Anon - kaski do snowboardu - Snowboard Distrikt

Kaski snowboardowe Anon

Dobra zabawa na stoku to bez wątpienia zabawa bezpieczna – zasada, którą powinien kierować się każdy snowboardzista, zarówno początkujący, jak też doświadczony. Odpowiedni sprzęt – deska, buty i wiązania, modne ubranie – kurtka, spodnie, rękawice i czapka to nie wszystko! Niezbędny jest również kask, którego zadaniem jest ochrona głowy snowboardzisty podczas ewentualnego upadku lub zderzenia z inną osobą. Od pewnego czasu kaski nie są już przykrą koniecznością, a traktowane są jako element modnej stylizacji, który w tym przypadku odgrywa kluczowe znaczenie – to gwarancja Twojego bezpieczeństwa.

Jak zbudowane są męskie kaski snowboardowe?

Z czego składają się męskie kaski snowboardowe marki Burton? Ich zewnętrzną część tworzy skorupa, która powinna być wykonana z solidnych, odpornych na uszkodzenia oraz działanie niskich temperatur materiałów; czy to termoplastycznych czy włókien węglowych lub szklanych. Do produkcji wysokiej jakości kasków wykorzystuje się natomiast kilka warstw różnych materiałów. Idealny męski kask snowboardowy powinien być w stanie w optymalny sposób rozkładać drgania oraz być lekki. Żaden solidny produkt tego typu nie może obyć się bez otworów wentylacyjnych, które mają za zadanie odprowadzać ciepło i dostarczać powietrze. Najczęściej pokryte są oddychającą, wodoodporną membraną. Wewnętrzna część kasku ma natomiast za zadanie wchłaniać wilgoć oraz pot i zredukować wstrząsy. Do jej produkcji przeważnie wykorzystuje się przewiewne, miękkie oraz miłe w dotyku materiały. Najbardziej praktyczne są modele z wyjmowaną podszewką.

Proponujemy męskie kaski snowboardowe spełniające wszystkie konieczne wymogi bezpieczeństwa. Są zaprojektowane i stworzone z uwzględnieniem mody snowboardzistów, która odróżnia ich od narciarzy. Mają charakterystyczną, bardziej zaokrągloną skorupę, która zazwyczaj posiada gładką powierzchnię. Wyposażone są w miękkie nauszniki, które zwiększają komfort ich noszenia. Kask wybieramy nie tylko ze względu na jego kolor i wzór, ale też rozmiar. W naszym sklepie znajdziesz kaski snowboardowe Anon w różnych rozmiarach. Wszystkie posiadają niezbędne certyfikaty potwierdzające ich jakość, jak certyfikaty ASTM 2040, CE 1077B, CE 1078:2012 +A1:2012 i CPSC.

Męskie kaski Anon są symbolem snowboardowej wysokiej jakości i modnego designu. Firma koncentruje się na tym, co ważne dla współczesnego klienta – ciekawy wygląd i skuteczna ochrona głowy. Stosuje dwuczęściową skorupę Endura-Shell, nausznii, które można z łatwością wyjąć, wentylację dla odpowiedniej wymiany powietrza z otoczeniem, a także odpinane uchwyty na gogle. Ponadto kaski snowboardowe Anon występują w różnych wariantach, jak np. kaski z daszkiem i klasyczne modele. W naszym sklepie są kaski czarne, szare i granatowe, które będą pasowały do każdej zimowej stylizacji, ale też odważne oraz wyróżniające się kaski żółte, zielone, czerwone i pomarańczowe.

Jest 13 produktów.

Wyświetlono 1-13 z 13 produkt(ów).

Aktywne filtry

  • Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password