ANON

Akcesoria Snowboardowe męskie Anon - Snowboard Distrikt

Czym kierować się przy zakupie kasku i gogli snowboardowych?

Kask i gogle snowboardowe Burton to akcesoria, bez których nie może obyć się żaden miłośnik tego sportu, bez względu na stopień zaawansowania. Dostępne na rynku produkty pierwszego typu dostępne są w kilku różnych wersjach. Do wyboru mamy między innymi kaski z pełną osłoną, które skutecznie ochraniają zarówno głowę, jak i uszy. Idealnie sprawdzą się one u osób zaawansowanych. Druga propozycja to kaski marki Burton z niepełną skorupą, które chronią głowę. Uszy zabezpiecza tutaj specjalna, miękka osłona, którą można zdejmować. To świetne rozwiązanie dla początkujących riderów. Jeżeli chodzi natomiast o gogle snowboardowe, wybierając je, należy wziąć pod uwagę parametry, takie jak filtry UV, barwa szyb czy ich kształt. Równie kluczową kwestią jest stosowne dopasowanie oprawy do kształtu i wielkości twarzy.

Anon – kask i gogle snowboardowe

Czy znasz takie gwiazdy, jak: Jeremy Jones, Bode Merril, Seppe Smiths i legendarny Shaun White? To one tworzą team Burton, a zatem firma nie mogła i nie może zwolnić nawet na chwilę. Postawiła sobie wysoko poprzeczkę i wciąż ją podnosi, jednocześnie ma świadomość, że drzemie w niej ogromny potencjał i jest w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających zawodowych snowboardzistów. Chcąc jeszcze bardziej umocnić swoją pozycję na rynku i jeszcze silniej zaangażować się w niezwykły świat, jaki tworzą snowboardziści amatorzy i zawodowcy, w 2001 roku zakłada markę Anon. Jej działalność opiera się na produkcji kasków i gogli snowboardowych, co pozwala firmie Burton wyposażyć swoich klientów zarówno w sprzęt, odzież, jak również niezbędne dodatki i akcesoria.

Kaski snowboardowe Anon to połączenie nowoczesnego designu z doskonałą funkcjonalnością i niebywałą skutecznością w ochronie głowy podczas jazdy. Ich konstrukcja jest na tyle mocna, że kaski odporne są na odkształcenia, zarysowania i uszkodzenia mechaniczne. Kaski Anon to bogactwo unikalnych autorskich technologii, takich jak: In Mold Shell,  BOA, Pasive Ventilation, Strapper Keeper, Endura Shell, Fidlock, In Mold Shell, Simple Fit, Expedition Fleece, Strapstash i Audio Accesory Compatible.

Idealne w każdych warunkach

Z kolei gogle Anon to niezawodny partner do jazdy w każdych warunkach. Producent proponuje zarówno proste, jak też zaawansowane rozwiązania posiadające system wymiany soczewek Magna Tech i 6 punktów połączenia szybki z ramką wykonanych z bardzo mocnych magnesów neodymowych. Godle snowboardowe Anon to symbol niebywałego komfortu jazdy bez żadnych ograniczeń.

Kask i gogle snowboardowe to duet, który uzupełni Twój Burtonowy sprzęt. Kompleksowe wyposażenie z gwarancją komfortu i bezpieczeństwa jazdy, które wyróżni Cię na stoku.

Jest 46 produktów.

Wyświetlono 1-30 z 46 produkt(ów).

Aktywne filtry

  • Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password