OCHRANIACZE DZIECIĘCE

Wszyscy snowboardziści – włącznie z tymi, którzy już od wielu lat regularnie oddają się szaleństwu na desce w czasie zimy – zaliczają upadki na stoku, co jest jak najbardziej normalnym zjawiskiem. W końcu chwila nieuwagi może przydarzyć się każdemu – zarówno podczas swobodnej jazdy, jak i przy próbie wykonania efektownego triku. Najczęściej jednak bolesne zderzenia z ziemią zaliczają osoby dopiero rozpoczynające swoją przygodę z jazdą na snowboardzie. Znaczną ich grupę stanowią dzieci w różnym wieku, z myślą o których zawarliśmy w swojej ofercie profesjonalne ochraniacze.

Ochraniacze dla dzieci gwarantem bezpieczeństwa na stoku 

Dostosowane do potrzeb chłopców oraz dziewczynek artykuły zabezpieczające najbardziej podatne na kontuzje partie ciała (m.in. biodra oraz krocze) powstały przy użyciu materiałów wyjątkowo trwałych i zarazem lekkich. W praktyce oznacza to, że korzystające z nich młode osoby są w stanie bez najmniejszego problemu oddawać się jeździe na desce, wykonując niezbędne ku temu ruchy. O tym, że ochraniacze dziecięce znajdują się pod ich ubraniem, przypominają sobie wyłącznie w sytuacji, gdy zaliczają kolejny upadek. Za sprawą dostępnych  w sklepie Snowboardowy DISTRIKT artykułów zabezpieczających ciało, zderzenie z zimnym podłożem okazuje się niemal bezbolesne. Dla każdego dziecka fakt ten ma szczególnie istotne znaczenie, ponieważ występowanie kontuzji mogłoby szybko zniechęcić adeptów sztuki jazdy na snowboardzie do podejmowania kolejnych treningów, a także – co oczywiste – narazić ich na mniej lub bardziej poważne problemy ze zdrowiem.

Ochraniacze dla dzieci niezbędnym elementem wyposażenia w czasie jazdy na desce

Ochraniacze dziecięce na biodra i inne, wrażliwe części ciała, dostępne w naszym sklepie online w różnych rozmiarach, doskonale amortyzują energię powstającą w momencie zderzenia się snowboardzisty z ziemią, rozpraszając ją, co skutkuje możliwością natychmiastowego podniesienia się i kontynuowania jazdy. Materiały takie jak DRYRIDE Ultrawick ™, zastosowane w procesie produkcji, charakteryzuje jednak nie tylko bardzo wysoki poziom trwałości, ale też system wentylacyjny, który nawet po długim kontakcie z  rozgrzaną skórą jest w stanie bardzo szybko wyschnąć. Możliwość prania w pralce także stanowi atut oferowanych przez nas ochraniaczy dla najmłodszych, podobnie jak ich ergonomiczny kształt zapewniający bezproblemowe dopasowanie zakupionego artykułu względem sylwetki korzystającej z niego osoby. 

Praktyczne ochraniacze na biodra

W naszym sklepie internetowym DISTRIKT znaleźć można różnego rodzaju dziecięce ochraniacze snowboardowe Burton stworzone z myślą o najmłodszych riderach, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z jazdą na desce. Do kategorii tej zaliczają się między innymi akcesoria ochraniające biodra, które niezwykle skutecznie absorbują uderzenia. Tego typu ochraniacze są bardzo lekkie oraz cienkie.

4 0 4

Ups, wygląda na to, że się zgubiłeś...

Powrót do strony głównej
  • Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password