DZIECIĘCE KASKI SNOWBOARDOWE

Dziecięce kaski snowboardowe

Dziecięce kaski snowboardowe dla bezpieczeństwa najmłodszych snowboardzistów

W Polsce, osoby do 16. roku życia mają obowiązek jazdy w kasku. To podstawowa ochrona, która powinna być niezbędnym wyposażeniem młodego snowboardzisty. Sporty zimowe są niezwykłą formą aktywności, jednak zawsze kluczowym aspektem powinno być bezpieczeństwo, tylko wówczas możemy w pełni czerpać radość i przyjemność z jazdy.

Nie tylko podczas nauki, ale też na późniejszym etapie kaski dla dzieci odgrywają kluczową rolę przy uprawianiu sportów zimowych. Niektórzy decydują się na wypożyczenie sprzętu snowboardowego dla dziecka, jednak kaski snowboardowe dla dzieci zawsze powinno się dobierać indywidualnie.

Dziecięce kaski snowboardowe, podobnie jak te dedykowane dla dorosłych, muszą idealnie przylegać do głowy. Należy zmierzyć obwód głowy nad brwiami i wybieramy odpowiedni rozmiar:

Rozmiar

XXXS

XXS

XS

S

M

L

XL

XXL

Obwód głowy w cm

49-50

51-52

53-54

55-56

57-58

59-60

61-62

63-64

O czym warto pamiętać wybierając kaski dla dzieci

Kaski dziecięce na snowboard nie mogą w żadnym miejscu uciskać małych miłośników sportów zimowych, co przekłada się na komfort i wygodę ich noszenia, a także nie zniechęca maluchów do ich użytkowania. Pasek pod brodą powinien być miękki, a więc posiadać specjalną wyściółkę, która chroni przed otarciami. Wraz z zakupem kasku bardzo często rodzice swoim dzieciom kupują również gogle. Oba te elementy muszą być ze sobą kompatybilne pod względem kształtu. To gwarantuje dobrą ochronę oczu przed wiatrem i mrozem.

W naszej ofercie dostępne są dziecięce kaski snowboardowe znanych i cenionych producentów, jak cieszący się wyjątkową popularnością Anon. Co więcej,  występują w wielu wariantach kolorystycznych i wzorach, dzięki czemu można je dopasować do stroju snowboardowego, sprzętu i gogli.

Jest 7 produktów.

Wyświetlono 1-7 z 7 produkt(ów).

Aktywne filtry

  • Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password