DZIECIĘCE DESKI SNOWBOARDOWE BURTON

Dziecięce deski snowboardowe Burton - najlepsze ceny i opinie

Deska snowboardowa dla malucha? Dlaczego nie?! Coraz młodsze dzieci jeżdżą na desce i radzą sobie naprawdę świetnie. Już w wieku 3 lat można pozwolić dziecku na zabawę na stoku połączoną z nauką. Jeżeli również Twoja pociecha wykazuje chęć na białe szaleństwo na desce lub już ma za sobą pierwsze zjazdy, to proponujemy Ci deski snowboardowe dziecięce, zaprojektowane oraz wyprodukowane z uwzględnieniem potrzeb i możliwości najmłodszych riderów. Różnią się od klasycznych dużych desek nie tylko wielkością, ale też zastosowanymi technologiami i miękkością.

Długość deski snowboardowej Burton dla dziecka

Przede wszystkim – jaka długość deski? Możesz to łatwo obliczyć, korzystając z następującego wzoru:

długość deski = (waga dziecka - 20) + 100

Za długą deską trudniej jest manewrować, często dziecko ma problemy z kontrolowaniem jej skrętu, dlatego deska powinna być krótsza. Kiedy postawimy ją na podłodze, to powinna sięgać strefy ramion. Deski snowboardowe dziecięce muszą mieć także odpowiednią szerokość. Wybieramy ją na podstawie szerokości buta dziecka, który musi znajdować się w strefie deski.

Dla początkujących snowboardzistów, czyli również dla dzieci, najlepsza jest deska snowboardowa elastyczna, na której łatwo pokonać nawet większe nierówności. Nie może być też ciężka, lekka powoduje, iż jazda nie męczy.

Deski snowboardowe Burton dla dzieci

Wśród naszych faworytów znalazły się deski Burton dla dzieci. Nie bez powodu ten producent znalazł się w gronie naszych partnerów, z którymi współpracujemy od wielu lat. Jest doświadczonym producentem sprzętu snowboardowego, autorem unikalnych projektów, które zyskały uznanie światowej sławy riderów. Ufamy jego metodom i rozwiązaniom, dlatego możemy je polecić najmłodszym snowboardzistom.

Deski dziecięce Burton wyróżniają się płaskim profilem, który zapewnia odpowiednią stabilność, wspomaga kontrolę nad deską i wspiera utrzymanie równowagi. Są dostępne w wielu ciekawych wzorach dla dziewczynek i chłopców.

Przykuwające wzrok deski snowboardowe dla najmłodszych

Deski snowboardowe dziecięce firmy Burton oferowane przez nasz sklep internetowy DISTRIKT dostępne są w wielu różnych wzorach i kolorach.

Deski snowboardowe i nie tylko

Poza deskami snowboardowymi dla chłopców i dziewczynek, w naszej ofercie dostępne są również praktyczne akcesoria, jak chociażby linki do ciągnięcia.

Jest 1 produkt.

Wyświetlono 1-1 z 1 produkt(ów).

Aktywne filtry

  • Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password