DAMSKIE WIĄZANIA SNOWBOARDOWE

Burton - damskie wiązania snowboardowe - najlepsza cena i opinie

Potrzebujesz nie tylko dobrej deski, ale również solidnych wiązań, aby bezpiecznie, w pełnym komforcie oraz z maksymalną przyjemnością korzystać z zimowego szaleństwa. Wiązania do snowboardu damskie należy dobierać do konkretnej deski, zwracając również uwagę na buty snowboardowe. Miękkie wiązania najlepiej sprawdzą się przy miękkich deskach, z kolei twarde adekwatnie przy twardych.

Wiązania Burton dla kobiet - rodzaje

Wyróżniamy 3 rozmiary wiązań – S, M i L. Wiązania snowboardowe damskie musi idealnie pasować do wybranych butów. Możliwość ich regulacji jest dodatkową zaletą modelu, dlatego warto zwrócić uwagę na tę cechę przy ich wyborze. Dzięki temu będziesz mogła precyzyjnie dopasować wiązanie do rozmiaru swojego buta snowboardowego.

Jak zbudowane są wiązania snowboardowe damskie?

Z jakich elementów składają się wiązania snowboardowe damskie Burton? Pierwszy ich kluczowy element to ich podstawa, która określana jest również mianem płyty. Wyróżnia się 2 główne jej rodzaje. Płyta może być odlana z tworzywa wraz z hellcupem lub stanowić połączenie stali oraz tworzywa. Wspomniany powyżej hellcup (inaczej pięta) może być połączona z podstawą wiązania lub stanowić odrębny element wykonany ze stali, aluminium czy magnezu. Jeżeli chodzi o następny element wiązania snowboardowego damskiego - łyżkę, może być ona symetryczna lub asymetryczna. Do jej produkcji najczęściej wykorzystuje się tworzywo, lecz na rynku dostępne są również modele wytwarzane z carbonu. Łyżki w poszczególnych wiązaniach Burton różnią się od siebie wysokością, którą to dopasować należy do preferowanego stylu jazdy.

Tym, co decyduje o bezpieczeństwie i trwałości wiązań, jest materiał oraz ich wykonanie. Dzięki wysokiej jakości tworzyw, a także innowacji i nowych metod produkcji mamy pewność, iż korzystamy z najlepszych na rynku produktów, możemy cieszyć się jazdą bezpieczną i przyjemną. Na tych dwóch aspektach koncentruje się lider na rynku produkującym sprzęt snowboardowy – Burton. Wiązania Burton damskie dzielimy na te, które montowane są na tradycyjnych insertach i montowane na szynie. W jaki sposób je rozpoznać?

Sprawdzone i wysokogatunkowe materiały Burton

Wiązania Burton damskie montowane na tradycyjnych insertach oznaczone są symbolem EST, z kolei te na szynie – IST. Burton korzysta jedynie ze sprawdzonych i wysokogatunkowych materiałów, opracowuje nowe technologie, w związku z czym wyróżnia się spośród innych producentów sprzętu snowboardowego. W naszej ofercie dostępne są wiązania Burton damskie, które różnią się wizualnie, ale również mają inną konstrukcję i zostały w nich zastosowane inne technologie. Dzięki temu każda riderka znajdzie model dla siebie – od prostych i niezwykle wygodnych, po bardzo zaawansowane przeznaczone dla tych najbardziej doświadczonych.

Jest 3 produktów.

Wyświetlono 1-3 z 3 produkt(ów).

Aktywne filtry

  • Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password