DAMSKIE BUTY SNOWBOARDOWE

Buty snowboardowe damskie Burton - najlepsze ceny i opinie

Początki przygody ze snowboardem zazwyczaj związane są z wypożyczeniem sprzętu. Zakup okazuje się zbyt dużą inwestycją, tym bardziej że nie mamy pewności, czy jest to sport dla nas. Kiedy już pokochamy adrenalinę, zimowe szaleństwo na stoku, to proponujemy zrezygnować z wypożyczania sprzętu snowboardowego na rzecz własnego, dostosowanego do indywidualnych potrzeb. Szczególnie ważne pod tym względem są buty, to one są priorytetem, jeśli chodzi o dobór sprzętu.

Damskie buty snowboardowe Burton

Buty snowboardowe damskie muszą mieć odpowiedni rozmiar. Zawsze należy wybrać takie, które pozostawią nam „luz” na 0,5 cm z przodu. Nie mniej ważna jest twardość obuwia, która musi odpowiadać naszym umiejętnościom i stylowi jazdy.

Osoby początkujące – twardość 1-4

Osoby preferujące freestyle – twardość 2-6

Do jazdy freeride – twardość 6-10

Do technicznej jazdy po stoku – twardość 5-8

Przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę butów snowboardowych od jednego z wiodących producentów sprzętu snowboardowego na świecie. Damskie buty Burton dostępne są w wielu wariantach. Występują w różnych stopniach twardości, mają także zarówno tradycyjny system sznurowania, jak i system ekspresowego sznurowania, w zależności od wybranego modelu.

Jak dopasować damskie buty snowboardowe do stopnia zaawansowania?

Aby damskie buty snowboardowe firmy Burton w należyty sposób spełniały swoją funkcję, powinny być one dopasowane do umiejętności riderki. W przypadku kobiet, które dopiero zaczynają swoją przygodę z tym sportem, najlepszym rozwiązaniem będą miękkie modele mające niski flex. Takie buty w znaczący sposób ułatwią opanowanie podstaw, bez obaw o bolesny upadek. Panie, które są miłośniczkami po bokach i rurkach, w sklepach rozglądać powinny się za nieco bardziej miękkim obuwiem, które pozwoli na wygięcie deski w czasie wykonywania wszelkiego rodzaju ewolucji. Chcąc wygodnie, a co najważniejsze - bezpiecznie, robić triki w halfpipe, zaopatrzyć należy się w nieco twardszy but Burton. Umożliwi on należyte wybicie, zapewniając nogom odpowiednią stabilizację. To także gwarancja bezpiecznego lądowania.

Najnowsze technologie w obuwiu Burton

Burton w swoich butach stosuje najnowocześniejsze technologie sprzyjające wygodzie, komfortowi i bezpieczeństwu jazdy. Przykładem jest wnętrze buta Imprint™ 3 z wyściółką DRYRIDE Heat Cycle™, cholewką Tuff, podeszwą DynoBITE EST® – gwarantuje odpowiednią przyczepność – oraz konstrukcja Total Comfort ze wstawką zabezpieczającą przed śniegiem i wkładką Level 2 z formowanej pianki EVA ze wsparciem goleni ESS. Buty snowboardowe damskie Burton to sprzęt, dzięki któremu będziesz mogła czerpać jeszcze większą radość z jazdy i zagwarantujesz sobie maksymalne bezpieczeństwo, zyskując pewność siebie.

Jest 6 produktów.

Wyświetlono 1-6 z 6 produkt(ów).

Aktywne filtry

  • Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password