DAMSKIE BURTON STEP ON BUTY I WIĄZANIA SNOWBOARDOWE

DAMSKIE BURTON STEP ON® - BUTY I WIĄZANIA SNOWBOARDOWE

To najnowsza generacja systemu Burton Step On®. Rewolucyjne buty i wiązania snowboardowe dla mężczyzn i kobiet. Nowa obietnica Burton Step On®: nie trać czasu na przypinanie i odpinanie i spędzaj więcej czasu na jeździe. Kup nowy Burton Step On® i prześcignij swoich znajomych.

JAK DZIAŁA WIĄZANIE STEP ON®?

Bezpieczne trzymanie za pomocą tylko dwóch połączeń. Jeden na palcach, a drugi na pięcie. Wchodzenie i wychodzenie nigdy nie było łatwiejsze. Wepnij blokiem pięty buta w zacisk pięty wiązania. Naciśnij palce w dół, aby zamknąć blok. Teraz możesz już iść. Wysiadanie jednym ruchem: pociągnij dźwignię, przekręć stopę, a but będzie wolny. Dźwignia resetuje się automatycznie, więc możesz ponownie wkroczyć bez użycia rąk. Ważne: buty i wiązania Step On® działają tylko razem.

DOSKONAŁE DOPASOWANIE - BUTY BURTON STEP ON®

Kup najnowsze buty do wiązań Step On®. Pożegnaj się z marnowaniem czasu na wiązanie butów i oszczędzaj czas w górach dzięki nowej Dual Boa® Coiler ™. Dostosuj trzymanie pięty i zgięcie do przodu za pomocą paska do wygodnego mocowania i dostosuj ustawienia palców i pięt do różnych sytuacji. Kup nowy system Step On® i wpadnij jako pierwszy - gwarantowane! Już teraz poczuj buty i wiązania Step On® i przymierz je w naszym pobliskim sklepie. W sklepie Blue Tomato, którym ufasz, nie ma na stanie Step On®? Nie ma problemu, po prostu zamów go bezpośrednio w sklepie i przymierz.

4 0 4

Ups, wygląda na to, że się zgubiłeś...

Powrót do strony głównej
  • Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password