DAMSKIE KASKI SNOWBOARDOWE

Kaski snowboardowe dla kobiet

Czy jazda bez kasku w Polsce jest dozwolona? Tak, jeżeli ukończyłeś 15-ty rok życia, osoby poniżej tego wieku mają obowiązek jazdy w kasku, co zostało zawarte w stosownych przepisach. Pomimo jednak, że możesz z niego zrezygnować, warto zastanowić się nad korzyściami, jakie związane są z jego obecnością na naszej głowie.

Czy wiesz, że snowboardzista i narciarz rozpędza się nawet do 30-40 km/h? Przy takiej prędkości upadek lub zderzenie najczęściej kończą się tragicznie – poważnymi urazami i kontuzją, ale tylko wtedy, kiedy taka osoba nie posiada kasku. Według licznych statystyk, to on w wielu przypadkach pozwolił uniknąć urazów głowy. To najmocniejszy argument przemawiający za tym, że kask na snowboard dobrze mieć!

Kluczowe parametry kasków snowboardowych dla kobiet

Kask snowboardowy dla kobiet należy dopasować do stopnia zaawansowana. W przypadku osób początkujących oraz średnio zaawansowanych najlepszym rozwiązaniem będą modele z niepełną skorupą. Ich cechą charakterystyczną jest miękka, zdejmowana osłona na uszy. Taki kask stanowi 100% gwarancję wygody oraz bezpieczeństwa w czasie jazdy. Osoby zaawansowane zdecydować mogą się natomiast na zakup modelu Burton z pełną osłoną. Tego typu kaski mają twardą skorupę, która zabezpiecza zarówno głowę, jak i uszy. Wyposażyć można je w szczęki znakomicie sprawdzającymi się podczas jazdy wyczynowej. Dostępne na rynku kaski snowboardowe dla kobiet marki Burton mogą cały szereg elementów mających na celu zwiększenie komfortu w czasie jazdy. Zalicza się do nich między innymi miejsce na związane włosy, zatrzaskowe klamry, dodatkowe mocowania czy systemy odblaskowe.

U nas znajdziesz kaski snowboardowe dla kobiet, które zostały zaprojektowane z uwzględnieniem dwóch kluczowych aspektów – bezpieczeństwa i designu. Dzisiaj jazda w kasku to standard, szczególnie że producenci prześcigają się w nowych, coraz bardziej kreatywnych  pomysłach na ciekawe wzory. Damskie kaski snowboardowe wyróżniają się wysokim poziomem estetyki, niebanalnymi połączeniami kolorystycznymi i modnym wzornictwem. W ofercie dostępne są również klasyczne rozwiązania, ponieważ także mają one dzisiaj swoje zwolenniczki.

Postawiliśmy na najwyższą jakość, ponieważ to materiał, technologie i wykonanie są gwarancją wytrzymałości, solidności i skutecznej ochrony kasku. Kaski damskie Anon są jednymi z naszych flagowych produktów. Firma zajmująca się ich produkcją powstała w 2001, a jej założycielem jest Burton Snowboards. Mogą pochwalić się imponującym teamem, w skład którego wchodzą: Jeremy Jones, Bode Merril, Seppe Smiths i Shaun White. Kaski damskie Anon zmieniają się z każdym kolejnym rokiem. Kiedy tylko pojawi się nowe rozwiązanie, zrodzi się nowy pomysł w głowach projektantów, natychmiast jest on realizowany, aby dostarczać klientom najbardziej aktualne produkty.

Jest 20 produktów.

Wyświetlono 1-20 z 20 produkt(ów).

Aktywne filtry

  • Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password