DAMSKIE GOGLE SNOWBOARDOWE

Damskie gogle snowboardowe

Jeżdżąc na snowboardzie, trzeba mieć świadomość niebezpieczeństw, z jakimi związany jest ten ekstremalny sport. Nawet rekreacyjna jazda przy odrobinie nieuwagi może skutkować poważnym urazem, dlatego bądź czujny! Nie wszyscy jednak zwracają uwagę na każdy ważny aspekt bezpieczeństwa, często zapominamy o ochronie oczu, wybierając gogle niegwarantujące 100% bezpieczeństwa dla naszego narządu wzroku.

Gogle snowboardowe damskie należy dopasować indywidualnie do wielkości swojej głowy oraz kształtu twarzy. Muszą idealnie przylegać, jednocześnie jednak nie mogą uciskać i podrażniać skóry. Najlepiej, kiedy mają regulowany pasek oraz miękką wyściółkę. Te elementy odgrywają kluczową rolę dla wygody ich noszenia.

Oferujemy damskie gogle snowboardowe o różnym kolorze szkieł. Nie jest on bez znaczenia!

  • kolor biały (S0) – przepuszczają 80–100%, przeznaczone do jazdy po zmroku

  • kolor złoty (S1) – przepuszczają 43–80% światła, przeznaczone do jazdy w pochmurny dzień, a także o zmierzchu, polecane przy ograniczonej widoczności

  • kolor pomarańczowy (S2) – przepuszczają 18–43% światła, do jazdy w pochmurny dzień

  • kolor czerwony, niebieski, brązowy i szary (S3) – przepuszczają 8–18% światła, idealne na słoneczne dni

  • kolor czarny (S4) – przepuszczają 3–8% światła, przeznaczone do jazdy w najbardziej słoneczne dni

Do jazdy w polskich górach polecamy przede wszystkim damskie gogle snowboardowe oznaczone symbolami S1, S2 i S3. Sprawdzają się w najbardziej optymalnych warunkach i są najbardziej uniwersalne.

Gogle snowboardowe damskie dla wymagających

Dostępne na rynku damskie gogle snowboardowe Burton wyposażono w elementy, które w pozytywny sposób wpływają na bezpieczeństwo oraz wygodę jazdy. Bardzo ciekawą propozycją są modele z wymiennymi szybami, których barwę można na bieżąco dopasowywać do panujących na stoku warunków. Kolejne godne uwagi rozwiązanie to gogle fotochromatyczne, które samodzielnie dopasowują się do pogody, rozjaśniając się i przyciemniając. Wybierając gogle snowboardowe damskie marki Burton, warto zwrócić uwagę na to, czy wyposażone są w filtr polaryzacyjny, który to odpowiada za poprawę kontrastu widzenia. Niemniej istotne są filtry UV, które mają za zadanie zatrzymywać szkodliwe filtry UVA, UVB oraz UVC. Dodatkowe zabezpieczenie przed nimi zagwarantują gogle ze specjalną powłoką lustrzaną.

W naszej ofercie znajdziesz gogle damskie Anon, firmy, która zyskała uznanie na całym świecie i cieszy się ogromną popularnością wśród amatorów snowboardu, ale także doświadczonych zawodowych riderów. Cechują się zaawansowaną technologią – zapewniającą lepsze widzenie, pozwalającą precyzyjniej dopasować gogle do twarzy, gwarantującą skuteczne pochłanianie wilgoci. Na uwagę zasługuje ponadto ich atrakcyjny design – moda pod znakiem bezpieczeństwa!

Jest 39 produktów.

Wyświetlono 1-30 z 39 produkt(ów).

Aktywne filtry

  • Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password